Stars
lt   en   ru
Muzika
Gamanta
Apie viešbutį

Poilsis Palangoje — ne vien jūros ošimas, gaivus vėjas, grynas oras ir saulėlydis, tai ir komfortabilus 4 žvaigždučių viešbutis „Gamanta Art “ pačiame Palangos miesto centre, labai patogioje strateginėje vietoje vasarą ir žiemą.
 

"Gamanta Art" viešbutis yra įsikūręs pačiame Palangos centre, vos 3 minutės pėsčiomis nuo populiariosios Basanavičiaus gatvės ir 1 kilometras  nuo Botanikos sodo ir Tiškevičių rūmų. Kelionė iki Baltijos jūros pėsčiomis trunka apie 15 minučių.
Viešbučio kambariai yra dekoruoti klasikiniu stiliumi, šiltomis spalvomis ir įrengti  su dvigulėmis arba dviem viengulėmis lovomis, kurios gali būti sujungiamos kartu. Kambariuose yra vonios kambarys su dušu ir plaukų džiovintuvas, telefonas, palydovinė televizija ir radijas , bei nemokama interneto prieiga (Wi-Fi ) . Kai kuriuose kambariuose yra ir poilsio zona .
Viešbutyje yra restoranas dekoruotas klasikiniu stiliumi , kuris specializuojasi Europos virtuvėje, jaukus baras, prancūzų stiliaus vasaros terasa , SPA centras ir sauna.
Profesionalūs restorano darbuotojai puikiai rengia banketus, furšetus bei kitas šventes. Svečiai gali išbandyti masažo ir kitų kūno ir veido procedūrų pasirinkimą. Registratūros darbuotojai yra jūsų paslaugoms 24 valandas per parą ir gali pasirūpinti automobilių nuomos, taxi, skalbimo ar kitomis paslaugomis.
Viešbučių savininkai mielai dalinasi savo aistra menui su visuomene. Meną galite įžvelgti visur –antikvariatiniai baldai ir daiktai viešbučio restorane bei koridoriuose , paveikslai iš įvairių Lietuvos menininkų kambariuose, bei konkrečios vietos nuolat besikeičiančioms menininkų parodoms eksponuoti. Viešbutis “Gamanta Art Hotel”  siūlo lankytojams kažką naujo atrasti kiekvieno apsilankymo metu .

 

 

            

 

 „Gamanta“ — tai ideali vieta bet kokiai progai — ir romantiškiems savaitgaliams, poilsiui su šeima, ir verslo susitikimams.