Stars
lt   en   ru
Muzika
Gamanta
Pagerintas dvivietis
Viešbučio "Gamanta Art" pagerinti dviviečiai kambariai skiriasi savo interjeru ir išplanavimu, dalis jų yra su balkonais ir vaizdu į vidinį kiemelį. Kambariai yra dekoruoti gėlėtais arba dryžuotais klasikinio stiliaus tapetais, raudonomis dekoratyvinėmis plytomis bei raudonmedžio baldais. Kambario plotas apie 18 kv.m. Kambaryje yra prieškambaris su spinta rūbams, dvigulė arba dvi atskiros lovos ir poilsio zona su minkštais foteliais bei žurnaliniu staliuku. Taip pat televizorius su satelitinėmis programomis, telefonas, interneto prieiga, nedidelis mini-baras gėrimams vėsinti , rašomas stalas bei veidrodis. Vonios kambaryje įrengta dušo kabina, yra WC, kriauklė, veidrodis ir plaukų džiovintuvas.
 
Kainos:

Rugsėjis - Gegužė
Birželis
Liepa - Rugpjūtis
nuo 45 Eur ) iki 53 Eur
nuo 53 Eur iki 73 Eur
nuo 82 Eur  iki 110 Eur

 

*Į viešbučio kainą įskaičiuoti pusryčiai. Į kainą įeina nemokamas naudojimasis sauna nuo 8 iki 11 val. ryte ir nuo 16 iki 18val. popiet, chalatai, mineralinis vanduo ir nemokama kava/arbata nuo 15 iki 17 val.

**Siūlome pasinaudoti mūsų partnerių "Atostogų parkas" teikiama nuolaida individualiems bilietams: 25% penktadieniais-sekmadieniais ir 50% pirmadieniais-ketvirtadieniais. Daugiau informacijos apie vandens pramogų parką www.atostoguparkas.lt

***Papildomas asmuo kambaryje (įskaitant pusryčius) — 21 Eur.
 
****Ypatingi pasiūlymai galioja nuo rugsėjo 1d. iki birželio 1d.
 
*****Kainos gali keistis.